Volejte: 723 830 513 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ozvučení a osvětlení Pulečenského Rock Festu

pulecny-reference"Spolupráci s touto bandou vřele, skoro až důrazně, doporučuji! Během více než deseti let muzicírování jsem se setkal s mnoha zvukaři, osvětlovači, techniky, a panstvo od KS audio patří jednoznačně k nejlepším.
Byl jsem nadšen nejen profesionálním přístupem, ale i obětavostí a snahou řešit jakýkoli problém bez ohledu na to, je-li náplní jejich práce či nikoliv. Určitě se na ně opět obrátím. Ještě jednou díky! "

Mirek Šolc - muzikant, pořadatel festivalu Pulečenský Rock Fest

Číst dál: Ozvučení a osvětlení Pulečenského Rock Festu

Ozvučení a osvětlení Festivalu Pro pejska a kočičku III

pro-pejska-a-kocicku-th-170 "S KS audiem jsem velice spokojený. Líbí se mi jak dokáže skloubit přátelský přístup a jednání s profesionálním výkonem jak osvětlení tak ozvučení...."
Josef Šupík

Číst dál: Ozvučení a osvětlení Festivalu Pro pejska a kočičku III

Výběr kapel, které využily našich služeb

Traband, Medvěd 009, Charlie Straight, Sto Zvířat, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, České Srdce, Prague Conspiracy, Aerosmith revival, Noir Absintheia, Pokáč, Kapišto, Furt Rovně, Joe Purple, Topika, Alkehol revival, EJECTES (fr), Trilobeat, Enolas Day, The Drain, Root, No soczky, The Linings, TOYEN, Kujooni, Rat City Riot (San Diego, USA), The Unholy Preachers, Totální nasazení, Svoloč, Discoballs, Nemístné Návrhy, Tleskač, Zrní, Sunflower Caravan, Voltage, Area core, Marracash Orchestra, A BANQUET Munzifai, Sophie Chair, Skunk Punk, Altereago, Kartmaggy, GotHigh, Status Praesents, Bundy Tad, THIS NIGHT DRAWS THE END, E!E, Panika, E.O.S, Suricata, Propan-Butan, Magma Hotel, MASTURBACE, Phobos, Skavare flasheta, Translunaria, Hejtman, Dukla vozovna, Morigen, Checkpoint, Cofeebreak, Darwien, Fanfare Mančaft, Stolní Společnost, Z davu, Ježkovy Woči, Triomy, David Kraus, Nikitar, Ochestr posledního dne, Beruška, N.V.U., Wohnout, Vypsaná fixa a další.

 

Lepší než všechny reference je vaše vlastní zkušenost!

Kontaktuje nás nebo navšivte některou z akcí, kterou zajišťujeme, a získejte ji i Vy.

Copyright © 2023 Ozvučení a osvětlení - KS audio. Všechna práva vyhrazena.